advertise

* در نظر داشته باشید کلیه خدمات سایت نوروتور مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون جرایم اینترنتی است و کاربر نیز متعاقبا موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد.
* کلیه عملیات خرید بلیت در این سایت مشمول قوانین جاری تجارت الکترونیک بوده و هر گونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
* اطلاعات پروازها از طریق نرم افزار جستجوگر در سایت های چارتر کننده جمع آوری میشود و صحت قیمت و موجودی پرواز تضمین شده نیست.
* سایت نوروتور از همه قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.
* پرداخت وجه به سایت نوروتور در سوابق تراکنش حساب کاربری ثبت شده و قابل پیگیری می باشد.
* با توجه به کمبود ظرفیت قطار و هواپیما، پرداخت هزینه تور از طرف شما به منزله قطعی شدن فرایند رزرو نمی باشد و چنانچه پس از پرداخت نورو تور موفق به خرید بلیط هواپیما و یا قطار نشد مشتری موظف است شماره کارت بانکی که با آن پرداخت را انجام داده را در اختیار نورو تور قرار داده تا مبلغ پرداختی به کاربر بازگردانده شود.
* با توجه به نوسان لحظه ای قیمت پرواز و همینطور بلیط قطار ، مبلغ پرداخت شده توسط شما به منزله پیش خرید می باشد و چنانچه مبلغ واقعی بلیط از مبلغ پرداختی بیشتر باشد مشتری موظف است مابع تفاوت قیمت را به حساب نورو تور واریز نماید. در غیر اینصورت فرایند رزرو کنسل شده از طرف مشتری به حساب می آید.
* هر نوع کنسلی بلیط از طرف مسافر، مطابق قوانین هواپیمایی کشوری، شامل جریمه‌ی کنسلی می‌شود. مقدار این جریمه بنا بر قوانین کنسلی هر ایرلاین متفاوت است. پس از درخواست استرداد توسط مسافر، مبلغ جریمه از قیمت بلیط کسر شده و بقیه‌ی پول، به‌طور آنلاین به حساب مسافر برمی‌گردد. مدت زمان بازگشت وجه، تابع مقررات بین بانکی (بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت) می‌باشد. این مسئله در مورد پروازهای چارتر یا غیر قابل استرداد صادق نیست و هزینه‌ی بلیط این پروازها در صورت کنسلی به طور کامل پرداخت می‌شود.
* کپی برداری از این سایت پیگرد قانونی داشته و با کپی کننده برخورد خواهد شد.
* استفاده از خدمات سایت نوروتور به منزله اطلاع کامل کاربر از قوانین می باشد.
* هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند نام کاربری همه ی نام های کاربری وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.

مقررات

قوانین

* سایت نوروتور مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این قوانین را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از قوانین جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شوید.
* خریدار حق تغییر قیمت بلیط، دست بردن در مفاد بلیط به هر طریق و هر شکل، و یا فروش مجدد بلیط با قیمتی بالاتر از مبلغ ذکر شده را ندارد.
* طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشوری، همراه داشتن مجوز پزشک برای خانم‌های باردار، افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی-عروقی، بیماری‌های تنفسی، صرع، آنمی شدید، دیابت ملیتوس کنترل نشده، کسانی که دیالیز می‌شوند یا کسانی که از داروهای تضعیف‌کننده‌ی سیستم ایمنی استفاده می‌نمایند و یا هر گونه بیماری که سبب منع سفر هوایی باشد، هنگام سوار شدن به هواپیما ضروری می‌باشد. همچنین لازم است که این مسافران، داروهای مورد نیاز خود را در طول سفر به همراه داشته باشند.

* درصورتی که در رزرو تور در تعیین مشخصات افراد ( سن فرد را کودک زیر ۵سال ) انتخاب کنید هزینه کودکان زیر ۵ سال فقط برای محاسبه بلیط می باشد و هتل خدماتی به کودکان زیر ۵ سال ارائه نمیکند درصورتی که میخواهید خدمات هتل را هم دریافت کنید بعد ازثبت تور  با پشتیبانی سایت تماس بگیرید .